آوریل 12, 2021

معایب تدریس خصوصی آنلاین

 

یکی از معایب تدریس خصوصی آنلاین تعامل اجتماعی محدود:فرصت های محدودی برای تعامل چهره به چهره با اساتید و دانش آموزان دیگر وجود دارد. به خصوص در دوره های خود گام – توسعه روابط با هم کلاسی ها دشوار است. امکان محدودیت های شبکه های محلی. بیشتر ارتباطات از طریق پست الکترونیکی ، اتاق گفتگو یا گروه های بحث و گفتگو انجام می شود ، اما هیچ آفلاین با هم جمع نمی شوند برای نمونه اینجا کلیک کنید. هیچ توجهی شخصی از طرف مربی در مورد تعامل چهره به چهره و بازخورد صورت نمی گیرد. هیچ فضای آموزشگاهی برای ایجاد تعامل اجتماعی. هزینه فناوری و برنامه ریزی. زمان بوت شدن رایانه ، برنامه های نرم افزاری و اتصال به اینترنت. ممکن است دانش آموزان ملزم به یادگیری مهارت های جدید یا پیشرفته رایانه و مهارت های عیب یابی باشند. هزینه اضافی اینترنت پر سرعت. هنگام کار وارد کلاس خود شوید (مگر اینکه کارفرمای شما به شما اجازه دهد دوره کار خود را در دفتر تکمیل کنید). برنامه تحصیل خود را در حدود زمان تعیین تکلیف مربیان برنامه ریزی و تنظیم کنید. به عنوان مثال ، سواحل شرقی در مقابل ساحل غربی در ایران ، دوره بین المللی یا دانش آموزی و غیره.

یک مثال از معایب تدریس خصوصی آنلاین به این صورت است که اگر دانش آموزی برنامه ریزی برای تحصیل در شب داشته باشد ، باید تا روز بعد منتظر پاسخ معلم یا همکلاسی ها باشد. اثر بخشی ارزیابی: اکثر مربیان موافق هستند که تست حافظه بهترین معیار یادگیری در هر محیطی نیست ، اما استفاده از ابزارهای کلاس درس دشوار است. اندازه گیری نتایج برنامه دشوار است. سؤال باقی مانده است: آیا دانش آموزان می آموزند که مربی چه می گوید که باید یاد بگیرند؟ برای مربیان مشکل ساز است: با پیشرفت و پیشرفت هرچه بیشتر نرم افزارها ، مدرسان دائماً سعی در یادگیری چگونگی ادامه کار دارند. مربیان سنتی معتقد به سخنرانی ها و جزوه ها ممکن است در اتخاذ سیستم و نرم افزار زمان سختی داشته باشند. دانش آموز باید خود انگیخته و دارای انضباط باشد تا از طریق برنامه خود به موقع پیشرفت کند. واقعیت ها این است که برای هر نوع محیط یادگیری مزایا و مضراتی وجود دارد. دانش آموزان باید عوامل و جوانب مثبت و منفی را که در تصمیم گیری آگاهانه در مورد جهت مسیر شغلی وی نقش دارند ، تحلیل کنند.

در تدریس خصوصی آنلاین دانش آموزان باید تصمیم بگیرند ، چگونه می خواهند اهداف خود را تحقق بخشند: بصورت آنلاین ، در کلاس یا ترکیبی از هر دو. با این حال ، در برخی شرایط ناراحتی از حفظ یک برنامه مدرسه ثابت ، دانش آموزان بالقوه را از ادامه تحصیل منع می کند. این است همچنین درست است که یادگیری به انگیزه فرد برای یادگیری بستگی دارد. بنابراین نکته اصلی این است که تلاشهایی که دانش آموزان برای آموزش خود می کنند که در نهایت تعیین می کند چه مقدار حفظ خواهد شد و چقدر تجربه کلی برای آینده حرفه ای وی سودمند بوده است. تجربه ما در آموزشگاه کنکور آزمون نشان می دهد که برخی تدریس خصوصی فیزیک و تدریس خصوصی ریاضی که به صورت آنلاین انجام شده اند اثر خیلی خوبی داشته اند. اما اکثر آن ها زیاد مفید نبوده اند. سود اصلی آموزش آنلاین هر دو دانشکده است و دانش آموزان این است که به زمان و مکان مستقل اجازه می دهد دسترسی موضوعات آموزش آنلاین متفاوت است بین موسسات ، اساتید ، دانشجویان و کارفرمایان اساتید و دانشجویان با دانشجویان مشکل دارند خود تنظیم و ارتباط کتبی ، با موارد دیگر تاکید. آموزش آنلاین مدتها است که طرفداران خود را دارد روزهای گذشته مزایای آموزش آنلاین را بالاتر از آن بدانید مسائل؟ جواب: بستگی دارد.