می 9, 2021

یوبیسافت بابت انتشار پر اشکال Assassin’s Creed Unity از طرفداران با محتوای رایگان عذرخواهی می کند

یانیس مالات، مدیر اجرایی یوبیسافت مونترال و یوبیسافت تورنتو در وبلاگ این شرکت، واسه مشکلات فراوون Assassin's Creed Unity از طرفداران و خریداران بازی رسما معذرت می کنی و وعده محتوای رایگان داد.

Assassin's Creed Unity در تاریخ ۱۸ نوامبر منتشر شد و بدیش اینه نتونست زیر بار تبلیغات زیادی که براش انجام شده بود دووم بیاره. چندی پیش به نقل از سایت معتبر فوربس مقاله "آفرین یوبیسافت؛ تو الکترونیک آرتز جدید هستی" رو خوندین و هفته گذشته هم در دیجیاتو نیم نگاهی بر یونیتی داشتیم و بیشتر سیاستای یوبیسافت طی چند ماه گذشته رو بررسی کردیم. میانگین امتیازات AC Unity تازگیا به ۷۲ رسید که اونو در جایگاه آخر لیست و حتی پایین تر از Assassin's Creed Rogue قرار میده.

در ادامه با ما همراه باشین تا بیشتر در جریان خبر قرار بگیریم.

یانیس مالات

یانیس مالات

من از طرف یوبیسافت و تیم Assassin's Creed، عمیقا معذرت خواهی می کنم. این مشکلات، مانع لذت بردن شما از بازی شد و خیلی از شما نتونستید بازی رو در کامل ترین حالت خود تجربه کنین. ما خیلی با جدیت و تلاش زیاد کار کردیم تا مشکلات گزارش شده به وسیله مخاطبین رو برطرف کنیم و پچایی که ارائه کردیم خیلی از اونا رو برطرف کرد.

مالات در ادامه میگه که عرضه Unity لحظه مورد انتظاری واسه ایشون و تیم هاش در سراسر جهان بوده، چون که انرژی، شور و شوق و مهارت زیادی به اون اختصاص داده بودن. مالات وعده داد که پشتیبانی از Unity بازم ادامه داره و تا برطرف کردن کلی مشکلات تیمای پیشرفت دهنده دست از کار نخوان کشید.

اما به جز معذرت خواهی چی عاید خریداران Assassin's Creed Unity می شه؟ Season Pass بازی که با قیمت ۳۰ دلار به فروش می رسید دیگه در دسترس نیس و تموم کسائی که یونیتی رو خریدن بسته الحاقی Dead Kings رو به رایگان دریافت می کنن.

اما اگه یونیتی رو با Season Pass و به قیمت ۹۰ دلار، تحت نام Assassin's Creed Unity Gold خریدین، علاوه بر دریافت تموم بسته های الحاقی می تونین از لیست بازیای زیر، یکی رو به رایگان انتخاب کنین:

  • The Crew
  • Assassin's Creed Black Flag
  • Far Cry 4
  • Watch Dogs
  • Rayman Legends
  • Just Dance 2015

زمان انتخاب و اهدای این بازی رایگان بعدا به کاربران از راه ایمیل اطلاع داده می شه. اگه یکی از خریداران Assassin's Creed Unity روی هر پلتفرمی هستین می تونین با مراجعه به این صفحه اطلاعات دقیق تری دریافت کنین.

یوبیسافت شب گذشته اعلام کرد که نسخه های بررسی بازی The Crew تا قبل از عرضه جهانی واسه منتقدین ارسال نمیشه! براساس سیاستای خاص یوبیسافت، وبسایتا و مجلاتی که Assassin's Creed Unity رو مورد بررسی قرار داده بودن تا ۱۲ ساعت پس از منتشر کردن جهانی این عنوان، حق انتشار مطلب خود رو نداشتن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *